Haos u Grčkoj: Prekinut najveći derbi, navijači povrijedili igrača!

Sve se desilo početkom drugog poluvremena

Esmer Oštraković

Najveći grčki derbi između Olympiakosa i Panathinaikosa prekinuta je početkom drugog poluvremena pri rezultatu 1:1.

Do vodstva je prvi stigao Panathinaikos. Igrala se 28. minuta utakmice kada je Vagiannidis postigao gol za vodstvo svoje ekipe.

Nakon toga viđeno je nekoliko jako dobrih prilika za obje ekipe, ali rezultat se nije mijenjao do 48. minute.

Tada je Dainel Podence iskosristio dodavanje Camare, te je matirao golmana gostiju i tako donio poravnanje svojoj ekipi.

Utakmica je prekinuta u 56. minuti i to nakon nevjerovatne sitaucije koja se desila.

Juankar, igrač gostujuće ekipe, bio je na zagrijavanju, a u jednom trenutku ored njega je pala petarda.

Nakon toga je nastao pravi haos na terenu, a gosti su odlučili da nakon svega napuste teren i utakmica je prekinuta.

Potražite više informacija na temu Super League:

Kada je riječ o Juankaru, on je teren napustio na nosilima.

Još uvijek se čekaju informacije kako bi bilo jasnije da li će utakmica uopšte biti nastavljena.