"Oni su pobijedili prvo poluvrijeme 3:0, a mi drugo 1:0 - znači bilo je neriješeno"

Izjava trenera Zemuna postala pravi hit u medijima

Fudbaleri Crvene zvezde su na svom terenu pred početak doigravanja u srbijanskom prvenstvu sa 3:1 savladali ekipu Zemuna, ali više od same utakmice ili rezultata pažnju tamošnje javnosti je privukla izjava trenera gostiju Milana Milanovića.

Crvena Zvezda je nakon dva gola Bena i jednog pogotka Pešića već nakon 18 minuta susreta vodila sa 3:0, da bi gosti u 51. minuti preko Vukadinovića ublažili poraz. Trener Zemuna Milanović je po završetku susreta dao komičnu izjavu pored terena i prokomentarisao tok današnje utakmice.

"Zvezda je pobijedila prvo poluvrijeme sa 3:0, mi drugo 1:0... Prema mom mišljenju bilo je neriješeno. Ali dobro, propisi su takvi", izjavio je Milanović za kamere TV Arena sport, pa se onda malo uozbiljio i dao nešto "normalniji" komentar:

"Sada bez šale, zadovoljan sam drugim poluvremenom i onim što vidim da u buduće možemo da igramo".