Ordagićev prvijenac u velikom stilu!

Bivši fudbaler Slobode "izludio" odbranu Starta

Nekadašnji as Slobode Amer Ordagić se danas našao u starnoj postavi Branna u domaćem susretu 17. kola norveškog šampionata protiv Starta.

Brann je veliki favorit u ovom susretu koji se još uvijek igra, a domaći su poveli već u 3. minuti preko Haugena.

Rezultatom 1:0 je stajao na semaforu sve do 31. minute kada je Amer Ordagić postigao svoj prvi gol za Brann na jednoj zvaničnoj utakmici.

Nekadašnji fudbaler Slobode je došao do lopte u kaznenom prostori, majstorski je prevario svoje čuvare, a zatim odlično pogodio za vodstvo Branna od 2:0.