Osam golova u San Marinu, Wales slavio u Škotskoj

Susreti grupa A i H

Reprezentacija Engleske očekivano je slavila na gostovanju u San Marinu sa visokih 0:8.

Već nakon prvih 45 minuta bilo je 0:5, a strijelci su bili Della Valle (AG), Oxlade-Chamberlain, Defoe, Young i Lampard.

U drugih 45 minuta pala su još četiri gola, a njih su postigli Rooney, Sturridge i Defoe.

U posljednjem susretu večeri, Wales je sa 1:2 savladao Škotsku.

Susret je bolje krenuo za domaćina koji je poveo u prvoj minuti sudijske nadoknade preko Hanleya.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

U drugom poluvremenu gosti su preokrenuli preko Ramseya iz penala i Robson-Kanua.