Ovo je bilo teže promašiti nego pogoditi

Nevjerovatan promašaj fudbalera Malage Juanpija

Endin Čaušević

Fudbaleri Malaga slavili su večeras na gostovanju protiv Eibara u okviru 22. kola Španske Primere.

Malaga je slavila sa 2:1 u uzbudljivoj utakmici u Eibaru. Gosti su do vodstva došli u finišu prvog poluvremena preko Juanpija, a na 2:0 povisio je Santa Cruz u 91. minuti utakmice. Konačnih 1:2 postavio je Baston u samom finišu utakmice.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Ipak, večerašnju utakmicu obilježio je nevjerovatan promašaj fudbalera Malage Juanpija koji je u 90. minuti utakmice uspio promašiti prazan gol. Ovo je bilo teže promašiti nego pogoditi...