Ovo je nerealno: Gol West Hama ispao je više nego komičan
Danski golman se poprilično obrukao lošom intervencijom. Lopta je jednostavno prošla pored njega (Foto: Screenshot)

Greška golmana Schmeichela

Leicester i West Ham podijelili su bodove (1:1) u današnjem meču 10. kola Premiershipa.

Domaći su tek u 89. minuti golom Ndidija došli do gola za jedan bod (1:1), a gosti su vodili od 30. minute kada je pogodio Fabian Balbuena.

Nakon ubačaja nastao je glavomet, lopta je pogodila stativu, a zatim je prošla pored zbunjenog golmana Kaspera Schmeichela i došla je do Balbuene koji je pogodio za 0:1.

Komičan gol koji ide na dušu golmanu Leicestera, ali srećom po njega Lisice su na kraju upisale bod.