Igrači Lutona do kraja života pamtit će ono što im je uradio Cole Palmer!

Guardiola će se kajati što ga je pustio da ide

Esmer Oštraković

Fudbaleri Chelseaja ostvarili su pobjedu na gostovanju kod Lutona, a konačan rezultat bio je 3:2 u korist gostiju.

Već na samom otvaranju utakmice gosti su stigli do prednosti od 1:0, a strijelac gola bio je Cole Palmer.

Uspjeli su gosti doći i do drugog gola. Na 2:0 u 37. minuti povosio Madueke, te se sa tim rezultatom otišlo na odmor.

Trenutak koji je obilježio ovu utakmicu desio se u 70. minuti, a u glavnoj ulozi bio je ponovo Cole Palmer.

Igrač koji je na početku sezone iz Manchester Cityja došao u Chelsea prosto se pogirao sa domaćom odbranom.

Izašao je sam na golmana Lutona, predriblao ga, a onda je nanizao još dva igrača i smjestio loptu u mrežu.

Ovakvi golovi se inače viđaju u malom fudbalu, ali Palmer je sada sve uradio na velikom terenu.

Do kraja utakmice domaći su postigli dva gola i tako napravili veoma nervozan finiš susreta za Chelsea.

Prvo je Barkley postigao gol protiv svog bivšeg kluba u 80. minuti, sedam minuta kasnije Adebayo je smanji na 3:2.

Do poravnanja domaći nisu mogli, te je Chelsea na kraju ostvario jako važnu pobjedu.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: