PAOK izvukao bod u Atini, eurogol Cimirota

Grčka Superliga

PAOK je na teškom gostovanju u Atini remizirao s Panathinaikosom (2:2) u 23. kolu grčke Superlige.

Iako je Panathinaikos vodio 2:0, tim iz Soluna uspio je da izbjegne novi poraz, a dobrim dijelom za to je zaslužan i potencijalni bh. reprezentativac Gojko Cimirot.

Bivši igrač Sarajeva postigao je eurogol u 56. minuti, što je bio gol za 2:1, da bi Pelkas u 67. donio izjednačenje i na kraju bod PAOK-u.

Prethodno je Berg u 10. pogodio za vodstvo Panathinaikosa, a na 2:0 povisio je Kaltsas u 51. minuti.

Potražite više informacija na temu Super League:

Cimirot je odigrao sjajan meč, na terenu je proveo svih 90 minuta i sigurno da je u fokusu bh. selektora Mehmeda Baždarevića.