PAOK nanio Olympiakosu drugi vezani poraz

Cimirot odigrao cijeli meč

Fudbaleri PAOK-a slavili su pobjedu danas na domaćem terenu u velikom derbiju grčkog prvenstva protiv Olympiakosa sa 2:0.

Prvo poluvrijeme ove utakmice proteklo je većinom u borbi na sredini terena pa nakon 45 minuta nije bilo golova.

Ipak, PAOK je u nastavku postigao dva gola i to u razmaku od sedam minuta. Prvo je Skakhov pogodio u 53. minuti, da bi samo sedam minuta kasnije Prijović postigao novi gol u ovoj sezoni za konačnih 2:0. Naš reprezentativac Gojko Cimirot odigrao je cijeli meč za domaće.

PAOK je nakon ovog meča skočio na 3. mjesto sa 43 boda i sada imaju osam bodova manje od lidera Olympiakosa.