Papetov Evian nakon penala ispao iz Liga kupa

Francuska

Evian kojeg s klupe vodi bivši bh. selektor Safet Sušić ispao je iz Liga kupa.

Evian je u šesnaestini finala Liga kupa ugostio Laval, a gosti su nakon penala uspjeli da prođu dalje.

Poveli su gosti rano, u petoj minuti, golom Vialea, ali je deset minuta prije kraja Campanharo donio izjednačenje Papetovom timu.

U 84. minuti N'Dao je isključen kod Eviana, dvije minute kasnije Quintin kod Lavala, ali ostalo je 1:1.

Monfray u prvom produžetku donosi novu prednost Lavalu, ali za 2:2 je pogodio Hoogas, pa su penali odlučivali o prolazniku u osminu finala.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Campanharo, strijelac gola za 1:1, promašio je penal za domaće i to je koštalo Evian.