Partizan u četvrtfinalu Kupa, Zakarić strijelac
Nekadašnji fudbaler Željezničara Goran Zakarić nastavio sa dobrim partijama u dresu Partizana.

Nova sjajna partija

Fudbaleri Partizana plasirali su se danas u četvrtfinale Kupa Srbije nakon što su pobijedili Zemun u gostima sa 2:0.

Partizan je bio veliki favorit u ovom susretu i tu ulogu je na kraju opravdao na terenu, a do pobjede je stigao golovima u drugom poluvremenu.

Prvo je mrežu domaćeg golmana zatresao Marković u 51. minuti, da bi konačan rezultat susreta postavio bh. reprezentativac i nekadašnji krilni fudbaler Željezničara Goran Zakarić vrlo lijepim golom iz 88. minute.

Osim Partizana za sada su se dalje plasirali Radnički iz Niša i Spartak iz Subotice, a u nastavku dana će se odigrati ostale utakmice.