Dosta poznatih lica u svečanoj loži Pecare

Prate duel Širokog i Borca

Haris Zilić

U toku je prvi duel 20. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Na Pecari Široki Brijeg je dočekao Borac, a nakon prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Domaći su s igračem manje nakon što je sudija Gigović čini se prestrogo isključio Musu sredinom prvog poluvremena.

Zbog kazne Širokom Brijegu meč na Pecari se igra bez navijača, ali tu je nekoliko poznatih lica u svečanoj loži.

Između ostalih meč prate selektor Bosne i Hercegovine ivaylo Petev kao i Zoran Mamić koji je redovan gost na utakmicama naših klubova po Hercegovini.

Vidjet ćemo da li će selektor Petev zabilježiti koje ime iz naše lige pred martovske prijateljske utakmice naše reprezentacije protiv Luksemburga i Gruzije.