Pep se žalio što su ga gađali novčićima, pa je uslijedio jedan od najbrutalnijih komentara ikad
Foto - EPA

Bez milosti

Manchester City doživio je na Anfieldu prvi poraz ove sezone u Premier ligi.

Građani su izgubili od velikog rivala Liverpoola s 1:0, a susret je odlučio pogodak Mohameda Salaha iz 76. minute susreta.

Zatresao je i City mrežu u ovom meču. Dogodilo se to u 53. minuti kada je Phil Foden već proslavio pogodak, ali je sudija Anthony Taylor uz pomoć VAR tehnologije procijenio da je bilo prekršaja u akciji kod gola.

Nakon utakmice menadžer Cityja Pep Guardiola žalio se kako su ga navijači Liverpoola gađali novčićima tokom utakmice.

Njegova žalba na gađanje s tribina dovela je do jednog od najbrutalnijih komentara koji su viđeni na društvenim mrežama u proteklih nekoliko godina.

Owen Hardin je na objavu o žalbi Pepa Guardiole ostavio komentar za pamćenje.

"Po prvi put se žali što se novac baca na njega", napisao je Owen aludirajući na činjenicu da je Pep u Cityju dobija ogromne količine novca iz godine u godinu od strane kluba za nove igrače.

Treba istaći da je Manchester City odmah podnio žalbu Fudbalskoj asocijaciji Engleske zbog ovog incidenta koji se desio nakon što je poništen gol Phila Fodena.

Manchester City je nakon ovog poraza ostao na drugoj poziciji Premier lige s 23 boda i ima četiri boda manje od vodećeg Arsenala.

Isti broj bodova kao Građani ima i Tottenham, a Liverpool iz devet odigranih utakmica ima 13 osvojenih bodova.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: