Španac mijenja tim

Pep prekrižio petorku: Osim Harta, odlaze još četvorica

Španski stručnjak Pep Guardioal uvodi velike promjene u ekipu Manchesrter Cityja.

Nakon što je kupio nekoliko fudbalera za ogroman novac, došlo je vrijeme da pojedincima da zeleno svjetlo da mogu napustiti klub.

Ta sudbina je prvo zadesila Joea Harta koji već uveliko traži novu sredinu, dok će njegovim stopama još četiri fudbalera i to Yaya Toure, Samir Nasri, Eliaquim Mangala i Wilfried Bony.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Podsjetimo da ekipa Manchester Cityja danas igra meč 2. kola Premiershipa i to u gostima kod Stoke Cityja.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi