Pet golova i velika pobjeda Budućnosti u Mionici
Nakon ove pobjede Budućnost je ostala na prvom mjestu te krupnim koracima ide ka Prvoj ligi FBiH.

Ostvarili pobjedu

Esmer Oštraković, foto: Esmer Oštraković

Budućnost je danas nakon preokreta u Mionici ostvarila novu pobjedu u pohodu ka Prvoj ligi FBiH.

Gosti su nakon pobjede kod kuće protiv Gradine danas ostvarili pobjedu od 3:2

Poveli su domaći sredinom prvog poluvremena, a sa njihovim vodstvom se otišlo na odmor. Ipak već u prvih deset minuta drugog dijela gosti prave prekoret na 2:1.

Domaća ekipa je pred kraj susreta došla do izjednačenja, ali su gosti ipak uspjeli postići još jedan pogodak i upisati važnu pobjedu.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Sjever:

Boki
opet kazem jeb.li ti cigane opet su kupili utakmicu gadi mi se sve ovo i oni prvaci jesu al u kur.