Pet pogodaka u duelu kadeta Sarajeva i Čelika

Zanimljiv meč na Butmiru

S. Mlaćo

Zanimljivo je danas bilo na Butmiru u duelu kadeta Sarajeva i Čelika. Bordo nade su na kraju slavile 3:2, a nakon prvog poluvremena na semaforu je pisalo 1:1.

Domaći su poveli u desetoj minuti pogotkom Aldena Šuvalije, ali gosti pred sami kraj prvog poluvremena dolaze do izjednačenja. Mrežu Šahinovića zatresao je Emir Čančar.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme novo vodstvo domaćih. Vlastitu mrežu nespretno je zatresao Faruk Piljug.

Sarajevo u tim momentima bilo mnogo bolja momčad, a na 3:1 je povisio u 51. minuti Ammar Đuderija. Konačnih 3:2 sa 11 metara postavio je rezervista Adnan Mašić u 65. minuti.