Petar Bojo: Vidjeli ste da smo od prve minute željeli pobjedu
Bojo je istakao da je važno da je ekipa pobijedila, a da je manje bitno ko postiže golove ili upisauje asistencije

Igrač Plavih je govorio nakon pobjede

S. Pašalić

Željezničar je večeras na Grbavici stigao do pobjede protiv Radnika minimalnim rezultatom 1:0.

Plavi su se dosta mučili da stignu do sva tri boda, ali je na kraju presudio fenomenalan gol Mehmeda Alispahića u 65. minuti.

Igrač Željezničara Petar Bojo je dao svoj komentar nakon pobjede svog tima.

"Pa dobro, od prve minute smo nametnuli svoj ritam i sami ste vidjeli da smo od prve minute željeli pobjedu i to smo na kraju ostvarili"

Bojo je komentarisao i narednu utakmicu Željezničara, ali i svoju igru danas.

"Mi i na tu utakmicu idemo na pobjedu i nadam se pobjedi. Bitno da je ekipa pobijedila, nije bitno ko je zabio gol ili asistirao, bitno je da ekipa ide na bolje i da smo pobijedili"

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: