Petarda nada Željezničara protiv Čelika

Gosti pali u drugom poluvremenu

S. Mlaćo, foto: T. Hebib

Nakon pionira koji su slavili 4:0, i kadeti FK Željezničar bili su ubjedljiv i protiv vršnjaka iz NK Čelik.

Plavi su slavili s 5:1 i nakon nepotpunog 4. kola nalaze se na prvom mjestu.

U prvom poluvremenu vidjeli smo samo jedan pogodak. Pred sami kraj prvog dijela Vehbija Nikšić matira Emela Mlaču.

U nastavku katastrofa gostiju, iako su već u 50. minuti preko Selmira Kovača stigli do izjednačenja.

Izabranici Admira Adžema tada su dodali gas i stigli do laganje pobjede. Najprije u 64. minuti sa 11 metara pogađa ponovo Nikšić, da bi na 3:1 povisio Darko Hrkalo.

U 79. minuti 4:1. Strijelac je bio Eldar Mulaosmanović. Već u narednom napadu rezervista Hajrudin Miftari postavlja konačnih 5:1.