Philadephia gubila 3:1, pa slavila, Medunjanin upisao asistenciju

Sjajan meč, publika je mogla da uživa

S. Mlaćo

U osmini finala play off-a u MLS snage su sinoć odmjerili Philadelphia Union i New York Red Bulls.

Bilo je 3:3 nakon 90 minuta, a domaći su nakon produžeta slavili 4:3.

Počelo je sjajno za goste. Sims je pogodio u šestoj minuti, da bi na 0:2 povisio Parker u 24. minuti.

Domaći se vraćaju pogotkom Bedoya, a asistent je bio bivši bh. reprezentativac Haris Medunjanin. Medunjin je ubacio, lopta u gužvi dolazi do Bedoye koji je bio neumoljiv.

Gosti od kraja prvog dijela dolaze do trećeg pogotka i činilo se da je sve gotovo u ovom meču. Strijelac je bio Barlow.

Philadelphia u drugom dijelu golovima Ellioa i Picaulta dolazi do konačnih 3:3. u 105. minuti prava ludnica na stadionu. Fabian je pogodio iz veoma teške pozicije i kaznio neodlučnost odbrane gostiju, te golmana Roblesa.

Medunjanin je na terenu proveo cijeli meč.