Iskoristio slobodan dan

Philippe Coutinho se vratio u Liverpool da posjeti bivše saigrače

Endin Čaušević , foto: EPA

Brazilski fudbaler Philippe Coutinho prije nekoliko sedmica odlučio je napustiti Liverpool i karijeru nastaviti u dresu Barcelone.

Coutinho je prošle sedmice debitovao za katalonski klub, a nakon meča protiv Alavesa igrači ovog kluba dobili su slobodan dan. Brazilac je odlučio da maksimalno iskoristi slobodno vrijeme i otputuje za Liverpool kako bi se pozdravio s bivšim saigračima.

Novi fudbaler Barcelone nije stigao da se pozdravi sa svim igračima dok je napuštao Liverpool i odlučio je iskoristiti prvu priliku da se vrati u Liverpool kako bi to uradio.

Coutinho je jučerašnji dan proveo sa bivšim saigračima iz Liverpoola, a sve je otkrio Adam Lallana koji je objavio fotografiju na Instagramu. Ipak, nekoliko sati kasnije vratio se u Barcelonu jer ga već u četvrtak očekuje meč polufinala Kupa Kralja protiv Valencije.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi