Piatek je pogodio za 1:0, ali je Donnarumma pravi junak Milana

Gosti su promašili penal i zatim su kažnjeni

S. Pašalić

Milan na San Siru igra utakmicu 37. kola Serie A protiv Frosinonea.

Rossonerima je potrebna pobjeda u ovom meču kako bi zadržali šanse za plasman u Ligu prvaka, međutim ne ide sve po planu.

Milan vodi sa 1:0, ali gosti su u 49. minuti imali sjajnu šansu da dođu do vodstva nakon što je Iganzio Abaze napravio faul u svom šesnaestercu, a glavni sudija je pokazao na bijelu tačku.

Loptu je uzeo Camilo Ciano i pucao na gol, ali je Donnarumma sjajno odbranio njegov šut. U 57. minuti Milan je stigao do vodstva kada je Borini asistirao, a Piatek je pogodio za 1:0.