Pioniri FK Željezničar ubjedljivi protiv NK Čelik

Lagana pobjeda tima sa Grbavice

S. Mlaćo, foto: T. Hebib

Pioniri FK Željezničar jučer su na Grbavici sa visokih 4:0 savladali vršnjake iz NK Čelik u okviru 4. kola.

Plavi su poveli već u desetoj minuti pogotkom Haruna Ploče, da bi isti igrač povisio na 2:0 već u 13. minuti.

Do kraja prvog poluvremena još jedan pogodak u mreži gostiju. Strijelac je u 35. minuti bio Vedad Jakupović i bilo je jasno da tri boda ostaju u Sarajevu.

Konačnih 4:0 postavio je u 60. minuti Davud Alibašić.

Željine nade nakon četiri kola imaju sedam osvojenih bodova, dok je Čelik na posljednjem mjestu bez boda.