Pioniri Želje savladali Tuzla City, remi Mladosti i Radnika

Šesto kolo Premijer omladinske lige BiH

Endin Čaušević, foto: A. Berbić

Pioniri Željezničara danas su na svom terenu savladali Tuzla City (1:0) u okviru šestog kola Premijer omladinske lige BiH.

Željezničar je danas na svom terenu bio favorit protiv tuzlanske ekipe, ali je do pobjede stigao teže nego što se očekivalo. Domaći su bili bolji na terenu, no igrači Cityja su jako dobro igrali u odbrani.

Odlučujući trenutak ove utakmice desio se u 32. minuti kada je Neriman Kočević zatresao mrežu Tuzle Cityja za 1:0. Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat ove utakmice.

U još jednom duelu u okviru 6. kola u Doboju kod Kaknja sastali su se pioniri Mladosti i Radnika, a utakmica je završena rezultatom 1:1. Gol za goste postigao je Andrić u osmoj minuti, a bod Mladosti donio je Berbić pet minuta kasnije.