Pobjeda Mladosti u Srebreniku, GOŠK bolji od Budućnosti

Prva liga FBiH, 4. kolo

Tri susreta četvrtog kola Prve lige Federacije BiH odigrana su danas, a pobjede su upisali GOŠK i Mladost, dok je meč Branitelja i Radničkog završen bez golova.

Mladost je slavila u Srebreniku s 2:1. Golovima Aldina Šišića u 11. i 31. minuti su poveli s 2:0, a Gradina je samo uspjela da smanji prednost u 57. minuti preko Sanela Šehrića za konačnih 2:1.

GOŠK je u Gabeli s 2:1 savladao banovićku Budućnost. Poveli su domaći preko Nebojše Popovića u 19. minuti, da bi Željko Malčić u 51. minuti s penala povećao na 2:0. Sve što je Budućnost uspjela je počasni gol Arnela Delića u 69. minuti susreta.

Meč u Mostari između Branitelja i Radničkog iz Lukavca završen je bez golova.

Prva liga FBiH, 4. kolo:

GOŠK - Budućnost 2:1 ( Popović 19',Malčić 51'p / Arnel Delić 69')
Gradina - Mladost 1:2 (Šehrić 57' / Šišić 11', 31')
Branitelj - Radnički 0:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Jučer:

NK Metalleghe BSI - Čapljina 3:1 (Benović 20 - penal, Kolašinac 35, Kovač 22/ Jurčević 35)
Turbina - Orašje 3:0 (Kadić 23, Ovnović 29, Ramić 63)
Rudar - Bratstvo 2:0 (Prkić 22, Spahić 26)
Podgrmeč - Jedinstvo 1:0 (Jakupović 39)
Goražde - Igman 3:0 (Pirić 13, 23, 38)