Pobjede NK Iskra, FK Vitez, NK Vitez i FK Rudar

Druga liga Zapad, grupa 1

U Drugoj ligi Zapad grupa 1 odigrani su susreti 2. kola.

Još jučer FK Vitez je savladao NK Kiseljak 2:0, a strijelci za domaće bili su Admir Zukan i Asim Šibčić.

I NK Vitez je slavio u ovom kolu.

Vitežani su slavili u Donjem Vakufu protiv Radnika 2:1. Za goste su pogađali Luka Jozinović i Amir Baručija, dok je strijelac pogotka za domaće bio Senad Smajić.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Zapad:

Bugojanska Iskra je nakon preokreta u Turbetu nadigrala Vlašić. Domaći su poveli u prvom minuti golom Enesa Šepera, a onda preokret Iskru koji su kreirali Alen Jusufbašić, Saudin Čorina i Eldar Omerinović.

U duelu Busovače i Rudara iz Han Bile, gosti su slavili 1:0. Jedini pogodak djelo je Sabahduina Petaka tri minute prije kraja.