Podjela bodova u Moskvi, bod domaćinu nije ništa donio

Liga prvaka

Susret pet kola grupe E Lige prvaka između CSKA i Bayera završen je bez pobjednika.

U Moskvi je odigran sjajan susret, a CSKA je uspjela da ostane neporažena u susretu s gostima iz Leverkusena, mada je domaćin imao bolje šanse i bio je na kraju bliže pobjedi.

Apotekari su poveli u 16. minuti kada je Kevin Volland na asistenciju imenjaka Kevina Kampla matirao Akinfejeva.

CSKA je u nastavku bio bolji, a do izjednačenja je stigao u 76. minuti. Natcho je iskoristio penal i postavio konačnih 1:1. Nakon pet kola, Bayer ima sedam bodova i nalazi se na drugom mjestu, dok je CSKA zadnji s tri boda i nema šansi za prolaz u nokaut fazu.