Pogledajte gol iz 98. minute kojim je Zvijezda 09 ostala u Premijer ligi

Pobijeđen GOŠK

A. Čaušević

Zvijezda 09 će i naredne sezone igrati u Premijer ligi BiH.

Ova ekipa je ostanak u društvu najboljih osigurala dva kola prije kraja nakon što je sa 2:1 pobijedila GOŠK.

Gabeljani su vodili, ali su domaći uspjeli preokrenuti. Pobjedonosni gol vrijedan opstanka u 98. minuti je postigao Selmir Mahmutović.

Nakon gola uslijedilo je veliko slavlje domaćih fudbalera...

omer
Gol je regularan,ali zasto gospodo ne napisete koliko dugo je utakmica trajala, i koliko je cetvrti sudac pokazao da ce se igrati sudijska nadoknada. Zar je moguce da se igralo 100 minuta? Zasto je sudijska nadoknada trajala citavih 10 minuta? Zasto ne napisete o tome nesto?