Poluvremena na posljednjim utakmicama: Ko je u Kataru, a ko u baražu?

Ostale su tri nepoznanice

A. Čaušević

Posljednje utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo iz UEFA-ine zone donose još tri nepoznanice.

Do večeras je bilo upražnjeno jedno mjesto koje vodi direktno u Katar i dva koje vode u baraž.

Prema rezultatima na poluvremenu utakmica iz grupe G direktno na Svjetsko prvenstvo će ići Nizozemska koja igra 0:0 protiv Norveške.

Drugo mjesto u toj grupi drži Turska koja ima 1:1 poslije prvih 45 minuta protiv Crne Gore u gostima.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

U grupi D gdje se nalazi i Bosna i Hercegovina Francuska je ranije osigurala prvo mjesto, a poluvrijeme prije kraja kvalifikacija u baražu su Finci.

Finska i Francuska igraju 0:0, baš kao i BiH - Ukrajina što znači da trneutno drugo mjesto drži reprezentacija Finske.