Poraz Gaziantepspora, Medunjanin igrao svega deset minuta

Super liga Turske

Gaziantepspor je na gostovanju u Trabzonu pružio dobar otpor favorizovanom domaćinu, ali više od minimalnog poraza klub Harisa Medunjanina nije mogao.

Trabzonspor je nakon prvog poluvremena imao prednost od dva pogotka, a strijelac je u sedmom i 43. minutu bio Paulo. U nastavku je Gaziantepspor uspio smanjiti preko Tosuna koji je postavio konačnih 2:1.

Haris Medunjanin meč je počeo na klupi za rezervne igrače, a ušao je deset minuta prije kraja.

Trabzonspor je četvrti na tabeli sa 49 bodova, dok je Gaziantepspor trinaesti sa 36 bodova.