Poraz Kasimpase, dobra partija Ibričića

Sjajna utakmica u Antaliji

Antalyaspor je u sjajnoj utakmici, uvodnoj u 28. kolo turske Superlige, savladala Kasimpasu s 3:2.

U okršaju ekipa iz gormjeg dijela tabele postignuto je pet pogodaka, a na kraju je Antalyaspor stigla do pobjede (3:2).

Opet je crveno-bijele vodio Senegalac Lamine Diarra, bivši napadač Zrinjskog i Partizana, koji je bio strijelac u 30. i 61. minuti. Mrežu gostiju tresao je i Melih Gokcek iz penala u 35. minuti.

Kasimpasa je preko Hurmacija u 41. minuti smanjila na 2:1, odnosno preko Uchea na 3:2 u 71. minuti. Pogodak Nigerijca bio je i posljednji na susretu.

U redovima gostiju bh. reprezentativac Senijad Ibričić igrao je cijelu utakmicu i prema izvještajima turskih medija pružio je sasvim solidnu partiju.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Superliga, 28. kolo:

Antalyaspor - Kasimpasa 3:2 (Diarra 30, 61, Gockek 35 - penal/ Hurmaci 41, Uche 71)