Poraz Konye, bh. igrači starteri, ali svi zamijenjeni

Turska liga

Nogometaši Konyaspora poraženi su od Akhisara na gostovanju u 16. kolu turske Superlige.

Konya je poražena s 1:0, mada je imala priliku da se današnjom eventualnom pobjedom vrati u borbu za mjesta koja vode u Evropu.

U redovima gostiju Amir Hadžiahmetović je igrao prvo poluvrijeme, Riad Bajić je zamijenjen u 76. minuti, dok je Deni Milošević odigrao 89 minuta.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Kayserispor je s 2:0 savladao Karabukspor, a vodeći gol postigao je Turuc s penala u 17. minuti. Welliton je u 85. minuti postavio konačnih 2:0.Ermin Zec je u redovima gostiju igrao 90 minuta.