Posljednja provjera Slobode i Radnika okončana remijem

Bez golova u generalci

A. Čaušević, foto: E. Dindić

Sloboda i Radnik su u posljednjoj provjeri pred proljetni dio Premijer lige odigrali 0:0.

U prvom poluvremenu tuzlanski tim je imao nešto više od igre, a prve prilike na susretu propustili su Ristić za Slobodu, te Motika za Radnik.

Hajdarević je u 31. minuti oprobao svoj šut, ali njegov snažan udarac Bilobrk je uspio odbraniti.

U nastavku Radnik je stajao bolje na terenu, a jedinu pravu priliku vrijednu spomena imao je Plavšić u 56. minuti.

Nastavak sezone Sloboda će otvoriti domaćim susretom protiv Mladosti DK, a Radnik će biti domaćin Željezničaru.

FK Sloboda - FK Radnik 0:0

FK Sloboda: Golubović, Beganović, Uzelac, Livančić, Stojanović, Herić, Hajdarević, Maksimović, Ristić, Mujagić, Bekić Am.

FK Radnik: Bilobrk, Merajić, Šubert, Novaković, Bečelić, Mekić, Plavšić, Bradonjić, Đurić, Motika, Karić.

Zaprati FK Sloboda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: