@mostaRAc.81 Bit ce Posusje 3. odzada, ispred vas hahahahahahahahaha Zbog vas mi i nije zao sto smo izgubili, kad vas Posusaci preteknu, merak ce mi bit
Zeljo slab totalno ,Posusje dobilo na borbenost i agresivnost
Brazuka
Ivkovicu Smecaru kako te nije stid varat ljude? Ovo je dno uz igrače koji su dno
user1607206402
Moj ivkovicu, treba nekad i napadacki odigrat. Nece se svaku tekmu zabit gol iz kornera pa branit 80' minuta!
epson
Željo stidi se, Petrovicu prije faula kojeg si jedva docekao da sviraš je bio ofsajd, kod 1-0 ne sviraš penal za Želju...
pjanke.sa
admirmo
Haj ne seri niste u stanju opalit po golu za 97 minuta igre i ti nešto imaš sudiji reći, psttt
Deepy
Jesi ti dobar s glavom kralju? Pa bola Posušje vas zbilo u 16 metara, ti se žališ na sudiju. Niste imali ni jedan udarac u okvir. Malo realnosti treba, a Želji puno više rada.
zevs
da murinho dodje na klupu djaba sve kad nemaš kvalitetnih igraca
NorthSide
Ko se zadnji smije... Hahahahahahahahahaha JAD I ČEMER a ne gospodin
Hamza123456789
Bruka,i nismo za nista drugo sem pod****vanja...
SakinamaA
Jučer seru Sarajevu što su izgubili od Zrinjskog a oni od Posušja gube...
lintus
Manijaci niti ste pogodili parolu ni vremensku prognozu...
Edward NewGate
Sramota i jadno je na sta su sarajevski klubovi spali.
think
Tačno vala, zajedno u dvije utakmice imaju jedan šut u okvir gola protiv hšk klubova..