Potpuno neočekivan domaći poraz Olimpije, zabio i Armin Ćerimagić

Bivši mladi bh. reprezentativac

Bivši mladi bh. reprezentativac Armin Ćerimagić postigao je pogodak u velikoj pobjedi Triglava.

Triglav je gostovao u Ljubljani kod vodeće Olimpije i na kraju senzacionalno stigao do pobjede rezultatom 2:0.

Milanović je pet minuta prije kraja prvog dijela postigao gol za goste, a u 72. minuti je Armin Ćerimagić postavio konačnih 2:0.

Nekadašnji mladi reprezentativac naše zemlje je igrao do 83. minute, a ovo mu je bio prvi gol ove sezone u Prvoj ligi Slovenije. Zbog problema s povredom nije igrao dobar dio sezone.

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

Za Olimpiju, koja i dalje ima četiri boda više od Maribora, igrali su Tomislav Tomić i Luka Menalo po 90 minuta.