Povratak Messija na najbolji način

Pogodio mrežu Deportiva

Endin Čaušević

Barcelona trenutno na domaćem terenu igra protiv Deportiva u okviru osmog kola španske La Lige.

Nakon poraza u prošlom kolu od Celte katalonska ekipa danas je na svom terenu dočekala Deportivo. Od prve minute bilo je jasno da će Barcelona svim silama krenuti po pobjedu, a pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu.

Dva gola postigao je Rafinha, dok je jedan dodao Luis Suarez. U drugom poluvremenu u igru je ušao Lionel Messi koji se oporavio od povrede. Argentincu je bilo dovoljno svega nekoliko minuta da se upiše u listu strijelaca i poveća na 4:0.