Prcić nakon užasnog starta dobio direktan crveni karton

Ostavio saigrače na cjedilu

Esmer Oštraković

U toku je utakmica 6. kola Ligue 1, a na utakmici između Bresta i Strasbourga rezultat je 1:1.

Dva gola viđena su u prvom poluvremenu, ali je vrlo lagano moglo biti viđeno još nekoliko pogodaka.

U vodstvo su došli domaći igrači i to u 6. minuti utakmice kada je gol postigao Lees-Meloug na asistenciju Slimanija.

Njihovo vodstvo trajalo je do 28. minute kada gosti postižu gol za izjednačenje, a strijelac je sa bijele tačke bio Ajorque.

Samo tri minute kasnije gosti iz Strasbourga su ostali sa igračem manje na terenu zbog jednog oštrog starta.

Crveni karton dobio je Sanjin Prcić koji je zakasnio sa startom, te je žestoko đonom nagazio protivničkog igrača.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Sudac je bez razmišljanja pokazao direktan crveni karton Prciću, a VAR je samo potvrdio njegovu odluku.

Crveni karton koji je dobio Prcić možete pogledati OVDJE.