Prekinut meč u Bosankoj Krupi, fudbaler Sloge pljunuo sudiju u lice

Incident na susretu Druge lige FBiH - Zapad

Danas su na rasporedu 21. kola Druge lige FBiH - Zapad bile na rasporedu utakmice 21. kola, a jedan susret nije završen pošto je došlo do trajnog prekida istog.

Naime, danas se u Bosanskoj Krupi igrao susret između domaćeg Bratstva i ekipe Sloge iz Bosanske Otoke.

Gosti su stigli do vodstva u 37. minuti golom Dizdarevića i to samo minut nakon što su ostali sa desetoricom pošto je Mehmedović zaradio drugi žuti karton.

Rezultat 0:1 je bio aktuelan sve do 82. minute kada je Emir Hasanović poravnao na 1:1, ali je ubrzo uslijedio pravi haos u Bosanskoj Krupi.

Očigledno nezadovoljan suđenjem, fudbaler Sloge Mirza Mustendagić je u 88. minuti pljunuo u lice sudiju, nakon čega je susret trajno prekinut, pa će o čitavoj situaciji sada vijećati NS FBiH.

Inače, glavni sudija ovog meča je bio Mehmed Šeho, dok su pomoćnici bili Amir Hušidić i Hasan Nanić.