Prekrasan gol Hodžića za Dinamo, Arsenal ponižen u Minhenu

Hodžić strijelac za Dinamo

Armin Hodžić postigao je večeras svoj prvijenac u Ligi prvaka.

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine pogodio je za vodstvo Dinama protiv Olympiacosa u Pireju i to na zaista sjajan način.

Pivarić je u 21. minuti centrirao, a Hodžić je glavom zakucao loptu iza leđa golmana domaćeg tima za vodstvo od 1:0.

Ipak, Dinamo je ostao bez pobjede u ovom meču. Pardo je u 65. minuti pogodio za 1:1, a u 90. je donio pobjedu domaćem timu od 2:1.

Bayern je u Minhenu pregazio Arsenal s 5:1...

Iako su u timu iz Londona najavljivali dobar rezultat, Bayern je za njih jednostavno prejak.

Već nakon prvog poluvremena bilo je 3:0, da bi u nastavku Bayern postigao dva, Arsenal jedan gol za konačin 5:1

Grupa F, 4. kolo:

Bayern - Arsenal 5:1 (Lewandowski 10', Muler 29', 89', Alaba 44', Robben 55' / Giroud 69')
Olympiacos - Dinamo 2:1 (Pardo 65', 90' / Hodžić 21')
Armin Hodzic Fantastic Goal 0-1 | Olympiacos... by eurofootballhd

Zaprati GNK Dinamo Zagreb, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: