Prevljak igrao pola sata u trijumfu Salzburga nad Mattersburgom

Austrijska Bundesliga

Salzburg je u drugom kolu austrijske Bundeslige došao do nove pobjede i to golovima u nadoknadi.

Mirovale su mreže do 93. minute u meču Mattersburga i Salzburga, a onda Andre Ramalho postiže majstorski gol za slavlje gostiju, da bi Dabbur u 95. pogodio za konačnih 2:0.

Smail Prevljak, bh. reprezentativac, igrao je od 61. minute, dok Darko Todorović danas nije dobio šansu. U timu Mattersburga 90 minuta, dosta dobro, odradio je naš internacionalac Nedeljko Malić.

Sturm je u Innsbrucku slavio s 3:2, dok je duel Rapida i Altacha završen rezultatom 1:1.