Prevljak postigao dva nova gola za Liefering

Erste liga, 26. kolo

Liefering je na domaćem terenu u sklopu 26. kola austrijske Erste lige savladao Horn rezultatom 3:1.

Prvi pogodak za filijalu Red Bull Salzburga postigao je mladi bh. reprezentativac Smail Prevljak u 33. minuti, a na udvostručenje vodstva domaćih čekalo se sve do 76. minute.

Za 2:0 pogodio je João, da bi četiri minute kasnije prednost Lieferinga smanjio Casanova. Ipak, konačan rezultat susreta u posljednjim sekundama postavio je Prevljak.

Prevljak je sa današnja dva pogotka nastavio kontinuitet dobrih igara u dresu Lieferinga, a ovo mu je ujedno 12. pogodak u dosadašnjem dijelu prvenstva.