Italija razbila Češku, Slovenci do vrha napunili mrežu Gibraltara
Foto - EPA

Prijateljske utakmice

Italija je večeras u prijateljskom meču u Bologni savladala Češku sa uvjerljivih 4:0.

Azzurri su odigrali jako dobar meč i sedam dana pred početak Eura napravili su sjajan uvod za takmičenje.

Po dva gola tim Roberta Mancinija postigao je u oba poluvremena, a do vodstva su došli u 23. minuti kada Ciro Immobile zabija za 1:0.

Do drugog gola Italija stiže u 42. minuti. Nicolo Barella je odlično pogodio za 2:0.

Na 3:0 je u 66. minuti povećao Lorenzo Insigne nakon još jedne odlične akcije, da bi sedam minuta kasnije Domenico Berardi pogodio za 4:0.

Slovenija je na svom terenu razbila Gibraltar sa 6:0.

Šporar je u 11. minuti otvorio golijadu (1:0), a Gibraltar pet minuta kasnije promašuje penal i propušta šansu da zabije pogodak.

Josip Iličić je u 17. minuti povećao prednost na 2:0, a fudbaler Atalante zatim sedam minuta kasnije promašuje penal.

Prvo poluvrijeme golovima su zaključili Šporar i Mlakar za rezultat od 4:0.

U nastavku još dva gola u mreži Gibraltara. Iličić je u 57. minuti pogodio za 5:0, a u 61. minuti Gorenc-Stanković postavlja konačnih 6:0.

AsmirM
Sto ove nase fukare neugovore mec sa Gibltarom ,ili San marino tak to , da mi bjednici gledamo na tv kako oni pobjeduju , i poslije pisemo kako smo dobri , samo malo fali onog ovog dok dode onaj bice to ok .
9 0
JuventinoBK
Uh, sve pravi igraci dali gol. Spremni smo za titulu! Jedva čekam da proslavim naslov europskog prvaka!!!