Proradio Chelsea, United i City uvjerljivi

Pobjede favorita u Premiershipu

Fudbaleri Chelseaja konačno su ostvarili pobjedu. Na Stamford Bridgeu je u devetom kolu savladao Aston Villu s 2:0

Do vodstva tim Josea Mourinha stiže u 34. minuti. Povratak na teren je pogotkom krunisao Diego Costa. Španski napadač bio je krivac i za drugi gol, a vlastitu mrežu je pogodio Hutton za konačnih 2:0.

Asmir Begović je odbranio kompletan meč na visokom nivou.

Manchester United je na gostovanju pregazio Everton s 3:0...

Schnederlin je u 18. minuti doveo Crvene đavole u vodstvo od 1:0, da bi četiri minute kasnije Ander Herrera pogodioza 2:0. Sve dileme oko pobjednika riješene su u 62. minuti kada je Wayne Rooney postavio konačnih 3:0.

Manchester City je pregazio Bournemouth s 5:1...

Hat-trick je u ovom susretu postigao Raheem Sterling, a Wilfried Bony je dodao dva gola za uvjerljiv trijumf Građana.

Premier liga BiH, 9. kolo:

Chelsea - Aston Villa 2:0 (Costa 34', Hutton 54'ag)
Crystal Palace - West Ham 1:3 (Cabaye 25' / Jenkinson 22', Lanzini 88', Payet 90+4')
Everton - Manchester United 0:3 (Schneiderlin 18', Herrera 22', Rooney 62')
Manchester City - Bournemouth 5:1 (Sterling 7',29', 45+3', Bony 11', 89' / Murray 22')
Southampton - Leicester 2:2 (Fonte 21', Van Dijk 37' / Vardy 66', 90+1')
WBA - Sunderland 1:0 (Berahino 54')
Morgan Schneiderlin Goal Everton 0 - 1... by funnyno1
Ander Herrera Goal - Everton 0 - 2 Manchester... by HDFootball2015
Wayne Rooney 0:3 | Everton - Manchester United... by EuropeanLeagueLiveGoal
Manchester City 4 - 1 Bournemouth 1 st HALF... by funnyno1

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: