Prosinečki je danas priredio veliko iznenađenje u Turskoj

Da li će to biti bodovi spasa, ostaje nam da vidimo

Bivši bh. selektor Robert Prosinečki sa Kayserisporom danas je došao do važna tri boda.

Iako im niko nije davao puno šanse protiv trećeplasirane momčad lige, oni su sve demantovali i slavili pobjedu 2:0.

Goste je načeo Acar golom u sudijskoj nadoknadi, a posao je u 89. minuti završio Mensah pogotkom sa 11 metara.

Muris Mešanović je na terenu proveo 73. minute i dobio žuti karton.

Sivaspor je tako ostao sa malim šansama u borbi za prvaka, a Kayserispor ima 28 bodova i nalazi se na 16. mjestu te je i dalje ugrožen. Ipak, ima isti broj bodova kao Rizespor i Malatyaspor te je sada situacija za Prosinečkog mnogo bolja.