Radnik i Zvijezda ostvarili pobjede, dugo će se pričati o penalu koji je dosudio Aldin Sofić

Utakmice Prve lige FBiH

Esmer Oštraković

Radnik i Zvijezda ostvarili su pobjede u okviru 23. kola Prve lige FBiH, a zanimljivo je da su obje ekipe slavile sa 2:0.

Ekipa Zvijezde je do prednosti došča već u 5. minuti kada je gužvu u kaznenom prostoru gostiju iskoristio Tarik hero koji je matirao golmana Gradine.

Konačan rezultat utakmice postavljen je u 21. minuti kada je Huseinbašić postigao gol sa bijele tačke.

Dugo će se pričati o penalu koji je dosudio sudija Aldin Sofić iz Zenice. Igrač Gradine je glavom izbio loptu iz kaznenog prostora, a sudija je smatrao da se radilo o igranju rukom.

Zvijezda - Gradina 2:0

NK Zvijezda: Aljkanović, Mujkić, Dobrilović, Trnka, Huseinbašić, Hero, Vujić, Mujčić, Tallison, Novaković, Antić.

OFK Gradina: Oštraković, Brkić, Kovčić, Dugalić, Andrić, Čamdžić, Forić, Hasić, Delić, Imamović, Husović.

Radnik je u 26. minuti došao do vodstva preko Nargalića, a pobjedu su ovjerili golom u 42. minuti koji je postigao Bešić.

Radnik - Jedinstvo 2:0

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Radnik: Kršić, Kovačević, Prcić, Kobašević, Konjhodžić, Nargalić, Bešić, Jašarević, Kurevija, Rizvo, Sabljica.

NK Jedinstvo: Bilić, Alibegović, Imamagić, Stojnić, Kurić, Jusić, Jašarević, Smailović, Guskić, Kojić, Mitrović.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: