
U Nogometnom savezu naših zapadnih susjeda danas je obavljeno žrijebanje parova četvrtfinalnih utakmica Kupa Hrvatske.
Cijela Dalmatinska zagora će uživati u spektaklu, jer im u goste dolazi prvak Dinamo. Nogometnim zaljubljenicima iz Unešića ovo je najbolja nagrada, nakon što su njihovi ljubimci iz takmičenja izbacili Osijek i Karlovac.
Hajduk dočekuje Slaven Belupo, koji će se prije druge utakmice sastati samo tri dana ranije i u prvenstvu.
Zanimljivo će biti i na „Kantridi“, jer Rijeci dolazi stari rival Zagreb, dok se u posljednjem paru sastaju Pomorac i vinkovačka Cibalija.
Prve utakmice igraju se 12. novembra od 14 sati, a revanši su 26. dana u istom mjesecu od 13:30 sati.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.