Prvo kolo austrijske Bundeslige nakon pauze i odmah spektakularan gol škaricama!

Fantastičan potez Weismanna

Jučer je zvanično nastavljeno takmičenje u austrijskoj Bundesligi, mečevima 23. kola (Play-off).

Danas je u Gracu na rasporedu bio i meč Sturma i Wolfsbergera, a na kraju su gosti slavili rezultatom 1:2.

Gol koji je obilježio utakmicu, a vrlo vjerovatno i dosadašnji dio sezone viđen je u samom finišu prvog poluvremena kada je Shon Weissman doveo Wolfsberger u vodstvo od 0:1.

Izraelski napadač je uputio udarac škaricama i postigao spektakularan gol.

Potražite više informacija na temu Tipico Bundesliga:

Gosti su u 64. minuti stigli do 0:2, da bi poraz Sturma u 77. minuti ublažio Rocher.

Treba dodati da su domaći u 88. minuti ostali sa igračem manje jer je nakon dva brza žuta kartona isključen Avlonitis.