Foto - EPA

Sjajan nastup Argentinca

PSG je u 10. kolu Ligue 1 na Parku prinčeva savladao Rennes sa laganih 3:0.

Parižani su u ovom meču bili bez Mbappea, Neymara, Icardija, Verrattija, Kimpebea i mnogih drugih, ali Angel Di Maria je večeras doslovno završio sve sam.

PSG je poveo u 11. minut. Di Maria je uposlio Keana koji nastavlja seriju golova za prednost od 1:0.

Deset minuta kasnije novi gol u mreži gostiju. Majstorski je pogodio Di Maria za sigurnih 2:0.

Mogao je Argentinac i do drugog gola u finišu prvog dijela. Uhvatio je sajajn volej, ali je pogodio stativu.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Međutim, ispravio je to u drugom poluvremenu. U 73. minuti postavio je konačan rezultat susreta od 3:0.

PSG je na prvom mjestu Ligue 1 sa 24 boda, a Rennes je treći sa 18.