O magiji Neymara će se dugo pričati, ovo zaista mogu samo istinski majstori

Sjajno primanje lopte i gol

E. Čaušević

PSG igra na svom terenu meč 7. kola francuske Ligue 1 protiv Bresta.

Parižani su jasno veliki favoriti u ovom okršaju i sve osim pobjede domaćeg tima će sigurno biti senzacija.

Iako je trener domaće ekipe poslao na teren skoro najjači sastav treba istaći da se Brest odlično brani, te da je rezultat trenutno 1:0 za PSG.

Mnogi su očekivali da će Brest doživjeti pravu katastrofu na Parku Prinčeva, ali gosti su pokazali odličan otpor u prvih sat vremena ove utakmice.

Ipak, i pored toga PSG je uspio da iskoristi jedan trenutak nepažnje i dođe do prednosti.

To se desilo u 30. minuti kada je Lionel Messi odlično asistirao za Neymara koji pogađa mrežu Bresta za 1:0 i veliko slavlje domaćih navijača.

Neymar je pokazao još jednom o kakvom majstoru se radi jer je na fantastičan način primio loptu koju je poslao Messi, a nakon što se ona skoro zalijepila za njegovu nogu proslijedio ju je u mrežu za 1:0.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Treba istaći da je za nevjerovatnog Messija ovo već sedma asistencija u prvenstvu, a pored toga zabio je još tri gola.

S druge strane i Neymar je u nevjerovatnoj formi. Ovo je za njega već osmi gol u prvenstvu, te je još upisao šest asistencija.

plemic
ja bih rekao da je ovo mesijeva magija ...
2 1
plemic
**** te tvojih "sačekaj nekoliko minuta", ni ja nisam našao moje vrijeme na sokaku!!!