PSG se poigrao sa Montpellierom, Parižani zabili tri gola za tri minute

Ligue 1

PSG je u 21. kolu Ligue 1 razbio Montpellier sa 4:0.

Foto - EPA

Pomogao je domaćim da lakše od očekivanog dođu do pobjede i golman gostiju Oblin koji je isključen u 19. minuti nakon žestokog starta nad Mbappeom.

Prednost igrača više PSG koristi u 34. minuti. Mbappe je prebrz za odbranu gostiju i lagano pogađa za 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku Parižani završavaju posao sa tri gola u tri minute.

Na 2:0 je povećao Neymar u 60. minuti, a već minut kasnije Mauro Icardi zabija za 3:0.

Konačnih 4:0 je u 63. minuti postavio Mbappe svojim drugim golom večeras.

PSG je i dalje prvi na tabeli sa 45 bodova, Montpellier je 11. sa 28.