Puturalić za pobjedu Bratstva

Sloga poražena u Gračanici

Nogometaši Bratstva savladali su Slogu iz Ljubuškog s 1:0 u susretu trećeg kola Prve lige Federacije BiH.

Prvo poluvrijeme ovog susreta donijelo je nekoliko pokušaja na obje strane. Ipak, napadači nisu bili raspoloženi, te je nakon prvih 45 minuta igre rezultat bio 0:0.

Međutim, nakon svega dvije minute igre u nastavku domaći dolaze u prednost. Za vodstvo od 1:0 pobrinuo se Husejn Puturalić.

Nastavak meča donosi nekoliko šansi na obje strane. Bilo je nekoliko jako opasnih pokušaja, ali se mreže nisu više tresle, te je Bratstvo stiglo do pobjede u ovom meču.